Yazar Ziyaretçi tarihi: Salı, 18 Haziran 2013
Yayınlanan Soru-Cevap
Yanıtlar 15
Beğeniler 0
İzlenme 24K
Oy 0
merhaba benim arprotech pc7218 tabletim kitlendi kilit açmak için oturum açın diyor oturum açmaya çalışıyorum ama geçersiz oturum diyor yardımınızı bekliyorum
Merhaba. Aprotech PC7218 model tabletin resmi tanıtım sayfasına format ve güncelleme işlemleri için gerekli yazılımlar yüklenmemiş. Resmi tanıtım sayfasına http://www.aprotech.com.tr/Urun/37-pc7218.html bu adresden bakabilirsiniz.

http://www.aprotech.com.tr/iletisim-bilgileri/ sayfasındaki adrese eposta gönderip gerekli dosyaları ve yükleme talimatını istedim.

Geri dönüş yaptıklarında, dosyaları size temin edeceğim.
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
1 Yorumlar
·
teşekkürler deneyeceğim olmazsa tekrar yardım isterim
10 yıl kadar önce
Aprotech'in distribütörlüğünü yapan COMEKS hızlı şekilde geri dönüş yapıp, firmware dosyasını temin etmiştir. PC7218 tabletiniz gerekli firmware dosyaları aşağıdaki adresden indirebilirsiniz.

APROTECH PC7218 (Siyah)Format dosyasını indirmek için tıklayınız.

APROTECH PC7218 (Beyaz) Format dosyasını indirmek için tıklayınız.

Format Atma Programı

1. Cihazınızın çoklayıcı aparatını takınız.

2. Şarj cihazını ve usb kablosunu aparata takarak bilgisayara bağlayınız.

3. İndirdiğiniz dosyalardaki RKAndroidTool programını çalıştırınız.

4. Program açıldıktan sonra aparat üzerindeki reset tuşuna basılı tutarken tablet üzerindeki reset tuşuna 1kez basıp bırakınız.

5. Bilgisayarınızda yeni donanım bulundu uyarısı çıkacaktır.

6. İndirdiğiniz dosya içindeki driver klasöründen işletim sisteminize uygun sürücüyü seçerek sürücü yükleme işlemini yapınız.

7. Sürücü yükleme işlemi bittiğinde RKAndroidTool programının alt kısmındaki bilgi kısmında Android Loader bilgisi görünecektir.

8. RKAndroidTool programının alt kısmında Android Loader uyarısını göründüyse uyarının üst kısmındaki butonlardan en soldakine tıklayınız.

9. RKAndroidTool programının sağ kısmında 9 satır uyarı gördüğünüzde bilgisayarınızdan tablet yükleme işlemi bitmiştir.

10. Bu işlemden sonra tabletinizde kurulum başlayacak ve ilgili bilgi tabletinizde görünecektir.

11. Kurulum işlemi de bittikten sonra cihazınız kullanıma açılacaktır.
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
1 Oy
·
2 Yorumlar
·
Merhaba. Bilgisayar üzerinde çalıştıracaksınız.
10 yıl kadar önce
RKAndroidtool programını tablette mi çalıştıracaz yoksa bilgisayarda mı
10 yıl kadar önce
bir türlü yapamadık nasıl olacak bu ?
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
2 Yorumlar
·
Merhaba. Nerede takıldığınızı belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım. Yukarıda 1. adımdan başlayarak anlatılanları takip edip sorunsuz şekilde kurulum yapabilirsiniz.
10 yıl kadar önce
?
10 yıl kadar önce
1si .bende çoklayıcı aparat yok ne olduğunu bile bilmiyorum 2.si tableti bilgisayarım görmüyor yani tablet bilgisayara bağlanmıyor 3.sü ise yukarıda verilen siteden dosyayı indirdim ama programı çalıştıramadım
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
2 Yorumlar
·
Çoklayıcı aparat olarak belirtilende, bir ucu tablete bağlanan, diğer bağlantı kısımlarında iki girişi bulunn (modele göre farklılık gösterebilir) bu yerlere tabletin sarjı, ve aynı anda usb kablosu ya da hdmi girişi bağlanan tablet aksesuarıdır.
10 yıl kadar önce
Merhaba. Cihazı kendi başınıza rom yükleme işlemi yapamyorsanuz tableti garantiye verin. Yazılımsal güncelleme ve format işlemlerini sizin yerinize yapsınlar.
10 yıl kadar önce
abi benimde kitlendi tablet markası onyo powerpad format tuşlarına basıyorum sayfa açılıyor robot yerde üstünde ünlem işareti var ama yazılar gelmiyo napıcam yardım et babam görmeden lütfem
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
1 Yorumlar
·
Merhaba. Açtığınız konu cevaplanmıştır. http://www.androidkardes.com/forum/onyo-powerpad-tabletim-kitlendi-yardim-edin.html adresine girerek konunuza verilmiş cevaba ulaşabilirsiniz.
10 yıl kadar önce
bende tabletimin şifresini unuttum bendn kullanıcı adı ve şifre istiyor ne yapmalıyım bilmiyorumm
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
1 Yorumlar
·
Merhaba. Cihazınızın marka ve modelini belirtirseniz yardımcı olmaya çalışarım.
10 yıl kadar önce
pc 7218 tabletim sürekli google durdu, launcher durdu gibi şeyler çıkarıyor karşıma tableti açıyorum şifreyi giriyorum,anasayfa karşıma gelmeden siyah bir ekran içinde dediğim gibi launcher durdu google , google play store durdu gibi şeyler oluyor tabletimi kullanamıyorum.
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
1 Yorumlar
·
Merhaba. Konu içerisinden güncel yazılımları indirip rom yükleyerek sorununuzu çözebilirsiniz.
10 yıl kadar önce
xp driveri boş diyor dolayısıyla bilgisayar tanımıyor
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
1 Yorumlar
·
Merhaba. Tableti onarım moduna alarak fabrika ayalarına döndürmeyi deyebilirsiniz.

Tableti fabrika ayarlarına alma için aşağıdaki kombinasyonları deneyiniz.

Ses Arttırma Tuşu ve Güç Tuşuna bir süre basılı tutarak onarım modunda açmayı deneyiniz, olmaz sa aşağıdaki kombinasyonları sırayla tek tek deneyiniz.

Ses Kısma ve Güç Tuşu

Ses Kısma - Ses Arttırma ve Güç Tuşu

Başka tuş varsa Home Tuşu gibi

Ses Kısma, Home Tuşu ve Güç düğmesi

Ses Arrtırma, Home Tuşu ve Güç düğmesi

Bu şekilde onarım moduna girmenin bir yolunu bulursanız, onarım modundan wipe/Factory reset yazan kısma gelip fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.androidkardes.com/forum/rowell-tablet-desen-kilidi-sorunu.html
10 yıl kadar önce
bende tabletimin şifresini unuttum bendn kullanıcı adı ve şifre istiyor ne yapmalıyım bilmiyorumm
·
10 yıl kadar önce
·
0 Beğeniler
·
0 Oy
·
0 Yorumlar
·
kardes verdıgınız fırmware dosyası kırık acılmıyor
·
10 yıl kadar önce