hı level t704 kullanıyorum tabletime sifre koymuştum fakat kardesım bılmedıgı halde denedi ve yanlış girdi gmail isteniyor benden fakat sifremı unuttum naapmalıyım lütfen yardımcı olun :( :( :(
  • Misafir
    bir aydan daha önce
    tablet desenkilidini yanlış girdim gmail istiyor neyapmalıyım
  • CrasHofCinneT
    bir aydan daha önce
    Merhaba.Tabletinizi onarım modunda açıp fabrika ayarlarına sıfırlayabilrisiniz.
  • Misafir
    bir aydan daha önce
    benimkide öyle oldu bende yapamıyorum gmaillim sifreyi unuttum
  • Misafir
    bir aydan daha önce
    merhaba.benim tabletim hı level hlv-t704 gmail şifresi istiyo ama unuttumm güvenli mod tuşuna ses tuşuna basıyorum açılmıyor yadımm edin lütfen :( :( :(
  • CrasHofCinneT
    bir aydan daha önce
    Merhaba. Cihaz kapalıyken ses açma ve güç düğmesine 10-15 saniye basılı tutup açacaksınız. Cihaz açıldığında güç düğmesinden çekip ses tuşundan onarım modunda açılıncaya kadar elinizi çekmeyeceksiniz. Bu şekilde açmayı denermisiniz?
  • Misafir
    bir aydan daha önce
    olduu sonra ne yapıcamm
  • Misafir
    1 gün önce
    benim tabletide ilk aldığımda açılıyodu.bi gün sadece öyle kullanabildim Artık ekran geliyo ama dokunmatiği çalışmı yo ki tuş kilidini açayım ne yapmamız lazım ?
  • Misafir
    1 gün önce
    benim tabletide ilk aldığımda açılıyodu.bi gün sadece öyle kullanabildim Artık ekran geliyo ama dokunmatiği çalışmı yo ki tuş kilidini açayım ne yapmamız lazım ?
  • Misafir
    1 gün önce
  • Misafir
    1 gün önce

Onaylanan Yanıt

26 Mart 2014 - 01:40 - #kalıcı bağlantı
Yanıt küçültülmüş Göster

Yanıtlar (12)
  • Onaylanan Yanıt

08 Temmuz 2013 - 23:12 - #kalıcı bağlantı
    Merhaba. Tabletinizdeki açılmama sorununu çözmek için güncel rom dosyasını indirip bilgisayar üzerinden formatlayıp güncelleme yapmanız gerekmektedir. http://www.hilevel.com.tr/ ürünün web sitesi ancak web sitesi sorunlu ben hiçbir sayfayı açamadım. Altta gördüğüm kadarıyla disbürütörlüğü Trium eloktronik yapıyor. http://www.trium.com.tr/ bu sitede açılmıyor. İrtibat numaralarına ulaşabildim. Aşağıdaki numaralardan irtibata geçerek sorununuzu açıklayın ve eposta adresinize tablet modelinize uygun güncel rom ve yükleme talimatlarını göndersinler. Bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Trium Elektronik
    Adres:
    Göztepe Mah. Üst Çamlık Cad. Göksu Evleri Sitesi No:B126B
    Göksu, Beykoz, İstanbul - Asya
    Tel: +90 216 469 26 72, +90 216 469 26 73, +90 216 469 70 56, +90 216 469 70 59
    • Misafir
      bir aydan daha önce
      tabletin şifresini yanlış girdim email istiyor neyapmalıyız
    • CrasHofCinneT
      bir aydan daha önce
      Merhaba. Tabletinizi onarım modunda açıp fabrika ayarlarına döndürmeniz yeterli olacaktır.
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

29 Ağustos 2013 - 15:04 - #kalıcı bağlantı
    onarim motunu nasil accam onu yazarmsiniz arkdaşlar onarim modu nasil acilyor bir yardimci olurmusunuz rica etsem
    • CrasHofCinneT
      bir aydan daha önce
      Merhaba. Cihazı onarım modunda açmak için ses arrtırma tuşu ve güç tuşuna basılı tutarak açmanız yeterlidir. Ses arrtırma ve güç tuşuyla onarım moduına girmezse ses kısma ve güç tuşu, ses arttırma ses kısma ve güç tuşu gibi kombinasyonları deneyerek onarım moduna ulaşabilirsiniz.
    • Misafir
      bir aydan daha önce
      ya arkadaşim sesi gucu basli tutyorum ama yine şfre istiyr guvenli mot diyor ama yinde şifre istiyor ne yapmam gerk guvenlimottan girmeyi dendim olmyor yıne şifre istiyor ne yapmam gerek
    • CrasHofCinneT
      bir aydan daha önce
      Merhaba. Cihazı onarım modunda açtığınızda şifre istemez. Onarım modunda ses kısma butonunu kullanarak wipe/factory reset yazan yerdeki işlemi onaylamanız yeterlidir.
    • Misafir
      bir aydan daha önce
      güç tuşunu bulamıyorum tabletimin modeli t704
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

29 Ağustos 2013 - 19:40 - #kalıcı bağlantı
    merhaba hilevel t704 model tablet kullanıyorum küçük kızım desen kilidini çok sayıda yanlış girdi. oturum açmak için gmail adresimi doğru girmeme rağmen sürekli yanlış şifre veya kullanıcı kodu diyor test etmek için masa üstü bilgisayarımdan gmail hesabıma girebiliyorum ancak tablette açılmıyorum fabrika ayarlarına dönmem için ne yapmam gerekiyor. saygılarımla...
    • CrasHofCinneT
      bir aydan daha önce
      Merhaba. Konu içerisinde onarım modunda açıp fabrika ayarlarına nasıl döndürüleceğinden bahsetmiştim. Sizde aynı şekilde tabletinizi onarım modunda açıp ses kısma tuşuyla wipe/factory reset yazan yere güç düğmesiyle onay verip fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz cihazı.
    • Misafir
      bir aydan daha önce
      internet bağlantsı olmadan şifreniz görünmez. internet bağlantısını otomatik olarak tanıttığınız bir yer varsa ordan tabletinizi açın. wi-fi bağlantısı bağllandıktan sonra google hesabınızı girdiğinizde açılacaktır. aynı şey benim de başıma geldi. internet bağlantısı olmayan bi yerde çocuklar yanlş şifre girmişler ve bloke olmuştu. ancak otomatik wi-fi bağlantısı olan yerden şifremi girebildim.
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

30 Ağustos 2013 - 14:23 - #kalıcı bağlantı
    şifreyi unutgum icin guc dumesi ve sese basili tutyorum ama yinde şifre istiyor guvenli mod diyor ama yinde şifre istiyor guvenli motta acildi şifre ismsi gerekmezmi şifreyi bilsemguvenli mod da acmam zaten yokmu bir yardim eden arkdaşlar
    • CrasHofCinneT
      bir aydan daha önce
      Merhaba. Cihaz onarım modunda açıldığında şifre istemez.
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

11 Eylül 2013 - 22:53 - #kalıcı bağlantı
    Çok Saolun Arkadaşlar...:D :D :D
    Beğen
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

16 Ekim 2013 - 08:38 - #kalıcı bağlantı
    güvenli modda acamıyorum güc tusu ve ses yukseltme tusu olmuyor ses kısma tusunuda denedım tabletım acılmıyor oyle
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

17 Ekim 2013 - 19:32 - #kalıcı bağlantı
    :( merhaba bende hi level t704 var sayılarla parola koydum unuttum bunu yapışım 2 oluyor bütün yöntemleri denedim neredeyse açma kapatmatuşu ile ses açma tuşuna aynı anda basıyordum oluyordu şimdi olmuyor
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

18 Ekim 2013 - 20:43 - #kalıcı bağlantı
    HI LEVEL VAR BENDE INTERNETTE HER YOLU DENEDIM NEREDEYDE BIR YOL GOSTERIN NE OLUR
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

30 Kasım 2013 - 14:35 - #kalıcı bağlantı
    merhaba ben tableti yeni aldım ve şarja taktıgımda pil yemyesil full dolu yani açma tusuyla açıyorumm androıd yazısı donup kalıyo birdaha deniyorum açılıyo busefer HI-LEVEL ekranda bu yazıyo açılıyo ama menuye falan giremiyorum birda kapalıyken full olan şarjı açınca 0 şarj oluyor diyor ama hiç gidip gelmiyo bile ne yapmam lazım lutfen yardımcı oln

Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

31 Ocak 2014 - 17:53 - #kalıcı bağlantı
    merhaba.benim tabletim hı level hlv-t704 gmail şifresi istiyo ama unuttumm güvenli mod tuşuna ses tuşuna basıyorum açılmıyor yadımm edin lütfen :( :( :( :(
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

07 Şubat 2014 - 17:24 - #kalıcı bağlantı
    ya agalar hı level t707 tablette home tüşü yok ne olacak ya ses mi neyse açıl yardım
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

23 Nisan 2014 - 00:18 - #kalıcı bağlantı
    HI-LEVEL HLV-T 807 MODEL tabletim var HLV-T708 olanına hiç raslamadım acaba sahtemi?HLV-T 704 İLE AYNIMI fab ayarlarına dönmem gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz
    Yanıt küçültülmüş Göster

Yanıtınız
Enlem: , Boylam: .

Tartışmayı yalnız parolayı bilen kullanıcıların görmesi için bir parola yazın.

İletilerinize eklenmesini istediğiniz İnternet adreslerini yazabilirsiniz.

İnternet Adresi Ekle