Tokqozz
Üye
Tokqozz
0
Bende Rowell S-534 Model Bir Tablet Var . Ancak Desen Kilidini Unuttum . Eposta Girmemi İstiyor Ancak İnternet Baglantısı Acık Değil . Napabilirim .?Lütfen Rowell a Yönlendirmeyin :D :(
  • Misafir
    bir aydan daha önce
    yapacak bişi yok benimde aynı oldu servise gönderecen 20TL yazılım atacaklar açılacak

Yanıtlar (8)
  • Onaylanan Yanıt

07 Eylül 2013 - 15:13 - #Kalıcı Bağlantı
    0
    Merhaba. Cihazı onarım modunda açıp fabrika ayarlarına döndürmek için aşağıdaki kombinasyonları deneyin.

1. Kombinasyon
    Ses arttırma ve güç düğmesine basılı tutun.

2. Kombinasyon
    Ses kısma ve güç düğmesine basılı tutun.

3. Kombinasyon
    Ses açma + ses kıma ve güç düğmesine basılı tutun

Yukarıdaki kombinasyonları deneyerek android onarım moduna girip ses kısma düğmesiyle wipe/factory reset yazan yerden fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyiniz.

Kaynak: http://www.androidkardes.com/forum/teclast-p88-tablet-format.html
    • Tokqozz
      bir aydan daha önce
      Bunları Denedim Ancak KArsıma Yatan bir Androin Simgesi Onun Üstündede Dikkat İşareti Çıkıyor . Napmalıyım ?
    • CrasHofCinneT
      bir aydan daha önce
      Merhaba. Doğru şekilde onarım moduna giriş yapılamıyor sanırım tablet üzerinde başka buton varsa o butonlarla birlikte güç düğmesine basılı tutarak onarım moduna erişmeyi deneyebilirsiniz.
    • Tokqozz
      bir aydan daha önce
      Baska Tus Maalesef Yok Napmalıyım :(
    • CrasHofCinneT
      bir aydan daha önce
      Merhaba. Rowell teknik servisini arayıp yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Rowell Teknik Servis Çağrı Merkezi http://rowell.com.tr/teknik-servis.html
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

17 Ekim 2013 - 22:18 - #Kalıcı Bağlantı
    1
    Abi benim tablet rowell s-534 tablette çok fazla desen denemesi yabıldı diyor google hesabımı unuttum ne yapabilirim
    • Misafir
      bir aydan daha önce
      general mobilya e -tab e 1622 şifremi unuttum
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

27 Aralık 2013 - 13:36 - #Kalıcı Bağlantı
    0
    1- tabletı tamamen kapatınız.
    2- Ses Arttırma ve Güç düğmesine basılı tutunuz. (wipe data menüsü gelene kadar)
    3- Menu geldikten sonra ses azaltma ile wipe data/factory reset üzerine gelip güç düğmesine basınız.
    4- çıkan ekranda ses azaltma ile yes delete all üzerine gelip güç düğmesine basın.
    5- formatı attıktan sonra gene en baştaki menuye dönecektir reboot sistem now diyerek yeniden başlatınız.
    tabletiniz sıfırlanmıstır acılırken unutmayacagınız bır google hesabı gırıp acınız..
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

08 Haziran 2014 - 02:54 - #Kalıcı Bağlantı
    0
    ARKADAŞ LAR BU ..ROVELLBELİNİ KIRDIM SİZE YARDIM CI OLACAGIM FAKAT ÖNCELİKLE SERVİS BUNA ÇOK ÜZÜLECEK TELEFONUMU VERİYORUM BURADA KONUYU ANLATMAMAMIN NEDENİ ŞİRKRT İLE ALAKALIDIR VE BU PAYLAŞIMI BENİM ALEHİME KULLANILMASINI SAKLAMAK MAKSADI İLE RESET ATMA YÖNTEMİNİ BENİ ARAYIN YADA İZMİR DE İKAMET EDENLER BİZZAT BANNA GELSİN PARA SORUN DEGİL HEMEN HALLEREK SORUNUNU ÇÖZECEM..
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

14 Haziran 2014 - 11:31 - #Kalıcı Bağlantı
    0
    numaram 505 577 1111 sizin numaranızı bulamadım buda benim numaram arayabilirseniz sevinirim
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

26 Haziran 2014 - 21:53 - #Kalıcı Bağlantı
    0
    xprootx arkadaşım.bende de rowel 7inç tablet var yardımcı olursanız sevinir.açılmıyor...
    www.beyazaslan_63@hotmail.com.yardımın için teşekkür ederim....
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

19 Temmuz 2014 - 04:22 - #Kalıcı Bağlantı
    0
    ROWELL LV-868 ACİLL ROMM LAZIM BAŞKA BİR ROM YÜKLEDİM DOKUNMATİK EKRAN ÇALIŞMIYOR RECOVERY MOD YOK BİRİ BANA YARDIM ETSİN 05542940994 24 SAAT AÇIK NUMARAM
    Yanıt küçültülmüş Göster
  • Onaylanan Yanıt

16 Ekim 2014 - 22:29 - #Kalıcı Bağlantı
    0
    aslında cok basit yapamayanlara soyliyim ses kısma ile güc tusuna basık tutun hiç bırakmayın tablet acılsın ondan sora bırakın ayarlara gelın fabrıka ayarlarının altında recovery mod yazar tıklayın gerisi ztn bilindik şeyler factory reset reebot :D kolay gelsın

Yanıt küçültülmüş Göster

Yanıtınız
Enlem: , Boylam: .

Tartışmayı yalnız parolayı bilen kullanıcıların görmesi için bir parola yazın.

İletilerinize eklenmesini istediğiniz İnternet adreslerini yazabilirsiniz.

İnternet Adresi Ekle