Cumartesi, 14 Eylül 2013
  17 Yanıtları
  27.6K Ziyaretleri
  Abone olun
merhaba benim tabletim rowell c-501 tablet kardeşim girmesin diye desen kilidi koymuştum ve koymadan önce wifi yide kapatmıştım.Kardeşim 15 kez yanlış denediği için gmail ve şifre istiyor doğru girmeme rağmen hiç bir şey olmuyor ve tablette ses açma kapama tuşu yok sadece power tuşu var ne yapabilirim?
Bu iletiyi değerlendirin:
8 yıl kadar önce
·
Merhaba,
Arkadaşalr Bende Rowell C-501 model tablet var. Bu tabletin ses açma kapatma tuşu yok arkasında reset tuşu ve power tuşuna basılı kaldığımda format ekranı geliyor ama boş menu var. seçebileceğim herhangi bir ekran yok PC ye taktığımda yukarıda yazılı olan yoluda denedim ama PC tableti görmediği için o işlemi de başaramadım bu cihaza format atabileceğim başka bi yol yokmudur?
8 yıl kadar önce
·
Merhaba, Rowell C-501 desen kilidi konusunda bir çok kullanıcının rom bulma yada teknik destek taleplerinin ithalatcı firma tarafından yardımcı olunmadığını çeşitli forumlarda gördüm, bende işin çözümünü burada vermeye karar verdim.

Öncelikle tablet bu işlemden sonra sıfırlanıcak yani bilgileriniz / belgeleriniz kaybolacak bunu belirtmek isterim.
şimdi öncelikle vereceğim linkten gerekli programı indiriyoruz.

rar dosyasından herhangi bir klasöre açıyoruz.
tableti bilgisayara bağlayın kilit sorma ekranında iken programı çalıştırın.
http://i.hizliresim.com/WZrPLY.png
değil demektir. Bu durumda önce driverleri yüklemelisiniz. Driverler de linkteki program dosyası içinde mevcuttur.
Bu kısmı dikkatlice yapın yanlış yaparsanız tabletiniz bir daha açılmayabilir.
yeşil olarak işaretli bölümün tik 'ini kaldırın. 3. sıradaki misc yazan seçeneğe tik koyun.
Önce aşağıdaki butonlardan switch yazana tıklayın ve tabletin yeniden sistem tarafından bulunmasını bekleyin, yeni aygıt bulunacak ve yüklenecek bekleyin.
http://i.hizliresim.com/3aRVnA.png
Switch e tıkladıktan sonra alt kısımdaki siyah renkli yazı Found RKAndroid Loader Rock Usb olarak değişecek.
Son olarak Run 'a tıklayın. Bu kadar. Tabletiniz yeniden açılacak ve sıfırlanacaktır.

Eğer herhangi bir şekilde yapamaz yada sorun yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Herşeyi harfiyen yaparsanız hiç bir sıkıntı olmadan tabletiniz çalışacaktır, Fakat oluşabilecek herhangi bir problem ile ilgili sorumluluk kabul etmem.
8 yıl kadar önce
·
arkadaşlar rowll c501 var calışır vaziyette rom tabletten indirme imkanı varsa yardımcı oluyum
9 yıl kadar önce
·
merhaba benim tabletim rowell c-501 tablet kardeşim girmesin diye desen kilidi koymuştum yanlış desen girerek email kulanıcı adı ve şifre istiyor unuttum ne yapmam gerekıyor teşekkurler
9 yıl kadar önce
·
Kardeşim bende ayni sorunu yasadim Everest 10.1 desen kilidini kizim 15 defa girdiği için bloke olmuştu gmail ve şifre girmek gerekiyordu ve kablosuz kapalı menüye erisemiyordum.cok kkişiye gösterdim yapamadi bende servise gönderdim 20gun sonra tertemiz olarak geldi ve hic bi ücret istemediler
9 yıl kadar önce
·
Arkadaşlar Acil Yardım Tabletimin markası CODEGEN Babam 30 kere desen kilidini denemiş Şimdi Açamıyorum kullanıcı adı ve şifre diyo ?
10 yıl kadar önce
·
Yükledim fakat dokunmatik çalışmıor
10 yıl kadar önce
·
format attım ama dokummatik çalışmadı açil yardım eddin
10 yıl kadar önce
·
kardeşim çok teşekkür ederim senin gibi insanı çok öpüyor kucaklıyorum aynısını yaptım bende dokunmatik çalışmadı ne yapabiliriz başka bir çözümün varmı bu konuda tekrar teşekkür ederim hemde çok
10 yıl kadar önce
·
Kardeşim verdiğin bilgiler için çok tşk ederim. Senin gibi insanlar umarım dahada artar.
  • Sayfa :
  • 1
  • 2
Henüz bu iletiye bir yanıt yazılmamış.
Bu iletiye ilk yanıt yazan siz olun!
Yanıtınız
Güvenlik Kodu
Sitemizi bot ve izinsiz yazılımlardan korumak için sorunuzu göndermeden önce güvenlik kodunu yazmanızı istiyoruz.